ednosed-mavrovo-staro-bacilo-7За рекреативно уживање низ ски центарот Маврово, во функција е едноседот и старото, сега веќе реновирано бачило кое неодамна е пуштено во функција.Скијање на стазите сеуште нема.

Ова е амбиентот од вчерашниот ден, 26.12.15

Превземено од: www.skimacedonia.mk

(фото: Владимир Овчаров)

ednosed-mavrovo-staro-bacilo-11

 

 

Остави Коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можете да ги користите следниве HTML тагови и атрибути:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Logos Slider